Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ФІЛОСОФІЯ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ ТА КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ПІДХОДУ В ОЗЕЛЕНЕННІ
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ, ЗРУЧНІСТЬ, КРАСА
Озеленення має реалізовуватися таким чином, щоб було:
Функціонально — вирішені певні завдання конкретної території.
Візуальна краса — це завжди чудово. Проте уявіть, що при цьому в саду або парку душно, нікуди сховатися від сонця, вас дратує шум машин, а догляд за цією красою краде великі кошти та час. Всі ці проблеми ми допомагаємо вирішувати з мінімальними витратами ваших ресурсів.
Зручно — не вимагає надмірного догляду, створено з рослин-аборигенів цієї місцевості
Красиво — не на один сезон, а на весь рік.
САД ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ, А НЕ ДЛЯ РОБОТИ
ТРИ ГОЛОВНИХ ПРАВИЛА
Наш підхід дуже простий та логічний. Для цього ми завжди використовуємо аналогії, взяті з області споживання їжі. Коли ви працюєте чи бігаєте, ви витрачаєте калорії. Тому щоб відновити їх, їсте м'ясо, рибу, гарніри, салати тощо.

Вдумайтеся, рослини — це та ж їжа, але тільки для відновлення втрачених психологічних сил. Час від часу людині потрібно усамітнюватися, спілкуватися з природою сам на сам. Сили не відновлюються за сидінням у соціальних мережах або за пляшкою пива. Адже ви вийшли з природи і вам необхідно в ній перебувати або створити її біля будинку.
Наше завдання — створити людині комфортні умови, щоб відновлення втраченого балансу ресурсів. У сфері благоустрою є свій «кошик споживача». Тільки замість товарів в ній знаходяться різні види рослин.
ПРАВИЛО 1
ПРАВИЛО 2
ПРАВИЛО 3
Гармонійні пропорції між різними видами рослин.
Як хороший стіл накритий різноманітними стравами, так і рослини в саду, вони повинні бути у відповідних пропорціях. Ось про що говорить світовий досвід у благоустрої.
ОЗЕЛЕНЕННЯ 1 СОТКИ ЗЕМЛІ
Основними стравами є листяні та хвойні дерева — це скелет вашого саду. Чагарники — це гарнір, їх використовують для зонування саду, вони виконують роль стін. Трав'янисті багаторічники як салати, надають соковитість, яскравість та в цілому збагачують вигляд. А однорічні квіти — це десерт, немов родзинка в булочці.

Пропорції дуже важливі. Тоді й сад буде виглядати гармонійно та збалансовано.

Використовуємо рослини своєї кліматичної зони. Пам'ятаємо, що різними рослинами можна вирішити одне й те ж саме завдання.
Не обов'язково жити в тропіках, Африці чи прохолодній Скандинавії, щоб створити аналогічні пейзажі. Мистецтво озеленення полягає в можливості моделювати різний ландшафт, використовуючи так звані рослини-аборигени. Вони прекрасно себе почувають у вашій місцевості, але при цьому ще й дають бажану картинку.

Бажаєте природу планети Пандори з фільму «Аватар» перед будинком? Нема проблем! Наше завдання — навчити реалізовувати ваше бачення і щоб це було доступно, просто і зручно.
При створенні композицій важлива форма, колір і фактура.
Для гарного та гармонійного вигляду композиції використовуйте, наприклад, пірамідальне дерево 3-4 метри заввишки. Біля нього розмістіть розлогий (кулястий) чагарник 1-2 метри, щоб він своїм листям, кольором або фактурою відрізнявся від листя дерева. І за таким принципом розташуйте багаторічні квіти, як довершення композиції.
КОЛЕКЦІЯ ПРОСТИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ РЕЦЕПТІВ
У рамках садового центру для наших клієнтів ми з командою розробили колекцію простих і функціональних рецептів для саду. Вже готових рішень для вас, які легко реалізуються на ваших ділянках. Все, що потрібно від вас — дотримуватись готових інструкцій.
«Я багато працюю з клієнтами Садового центру. І дуже добре знаю проблеми, з якими ви стикаєтеся».
Я багато разів стикався з не завжди коректними, а іноді взагалі з сумними результатами своїх колег — ландшафтних дизайнерів. У перегонах за найвишуканіше прикрашення саду, часто забуваєш про здоровий глузд та про зручність для майбутніх його користувачів. Це головне завдання, яке повинен вирішувати будь-який сад.

Тому я взяв на себе відповідальність поділитися з людьми своїм досвідом. Щоб навколо нас стало більше компетентно організованих громадських парків, скверів та зон для відпочинку. Щоб будь-хто міг скористатися моїми простими порадами та самотужки створити сад своєї мрії.
Made on
Tilda