Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ «‎ЧАЙНИКІВ» ТА АМАТОРІВ
КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ
ТЕХНОЛОГІЇ
З чого почати створення свого саду? Як обійтися без допомоги ландшафтного дизайнера та садівника?

Як максимально використовувати прибудинкову територію, щоб зробити її затишною?

Сучасний сад vs «бабусина» клумба: основні тренди та переваги?

Вам дістався будинок з вже готовим садом, але він вам не до вподоби. Що робити, аби налаштувати сад на ваш смак?
Ви придбали будинок з ділянкою. Мрієте зробити затишний сад для своєї родини і не розумієте з чого почати. Бажаєте красиво, з «розумним» бюджетом і без витрат зайвого часу.
Вам дістався будинок з вже готовим садом, але він вам не до вподоби. Що робити, аби налаштувати сад на ваш смак?
У вас є таунхаус або дуже маленька прибудинкова територія. Як за допомогою рослин візуально збільшити територію та відгородитися від сусідів?
Вже багато років займаєтеся посадкою рослин, але не виходить так, як на зображеннях. Є бажання опанувати для себе це мистецтво.
КОМУ ЦЕ МОЖЕ БУДЕ ЦІКАВО
Вам набридла клумба/квітник біля будинку. Є бажання прибрати всі квіти та зробити її сучасною. Але бракує знання, як зробити гармонійну та красиву композицію.
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Ми надаємо своїм клієнтам найкоротший шлях до створення саду своєї мрії без професійного ландшафтного дизайнера та принципи догляду за ним без послуг садівника.
КОЛЕКЦІЯ ПРОСТИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ РЕЦЕПТІВ
У рамках садового центру для наших клієнтів ми з командою розробили колекцію простих і функціональних рецептів для саду. Вже готових рішень для вас, які легко реалізуються на ваших ділянках. Все, що потрібно від вас — дотримуватись готових інструкцій.
«Я багато працюю з клієнтами Садового центру. І дуже добре знаю проблеми, з якими ви стикаєтеся».
Я багато разів стикався з не завжди коректними, а іноді взагалі з сумними результатами своїх колег — ландшафтних дизайнерів. У перегонах за найвишуканіше прикрашення саду, часто забуваєш про здоровий глузд та про зручність для майбутніх його користувачів. Це головне завдання, яке повинен вирішувати будь-який сад.

Тому я взяв на себе відповідальність поділитися з людьми своїм досвідом. Щоб навколо нас стало більше компетентно організованих громадських парків, скверів та зон для відпочинку. Щоб будь-хто міг скористатися моїми простими порадами та самотужки створити сад своєї мрії.
Дізнатися формат навчання
Імя
Реєстрація на конференцію
It's totally free
ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
В основі нашої з командою роботи лежить багаторічний досвід та знання різноманітних нюансів у побудові ключових бізнесів зеленої індустрії — це виробництво, гуртовий продаж та ритейл. Тому нам точно є чим поділитися з вами!
РОЗДРІБНІ ПРОДАЖІ РОСЛИН. САДОВИЙ ЦЕНТР.
ПРОФЕСІЙНІ ДИЗАЙНЕРИ ЛАНДШАФТУ
ТЕНДЕРНИЙ РИНОК ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ
ІНШІ НАПРЯМКИ ШКОЛИ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Made on
Tilda